Часто трапляються випадки, коли користувач забуває свій пароль, логін від сайту, в гіршому випадку від електронної пошти, тоді відновити пароль до сайту, чи змінити вашу електронну пошту зможе тільки адміністратор сайту або власник хостингу, на якому розміщений сам сайт. В будь-якому випадку, втрачені доступи можна відновити. Наведу кілька способі як це можна зробити.

Спосіб 1. Зміна паролю через адміністративну панель.

Для цього способу достатньо знати email від сайту та мати доступ до своєї електронної скриньки. Першим кроком буде скидання паролю, а наступним – зміна його на свій власний.

Якщо ви забули пароль, його можна скинути за посилання ваш_сайт/wp-login.php?action=lostpassword
Якщо треба змінити пароль чи emai, це можна зробити в адміністративній панелі сайту в розділі керування своїм профілем ваш_сайт/wp-admin/profile.php

Спосіб 2. Зміна паролю через файл functions.php активної теми сайту.

Для даного доступу повинен бути наявним ftp-доступ до сайту (міститься в налаштуваннях хостинг-провайдера) або файл-менеджер (також на сторінках хостингу).

Вставте цей код в файл теми functions.php, а потім, щоб активувати функцію зайдіть на будь-яку сторінку сайту, додавши в URL сайту ?set_my_new_pass=admin. В результаті пароль користувача admin буде змінений на resetpass. Після цього код можна видалити.

if( isset($_GET['set_my_new_pass']) ){
	add_action( 'init', function () {
		$user = get_user_by( 'login', $_GET['set_my_new_pass'] );
		wp_set_password( 'resetpass', $user->ID ); }
	);
}

Спосіб 3. Зміна паролю, логіну чи email користувача через базу даних.

Якщо виникає така ситуація, вам потрібно буде скинути пароль WordPress безпосередньо в базі даних. Найпростіший спосіб зробити це – використовувати phpMyAdmin.

По-перше, вам потрібно увійти в панель управління вашим обліковим записом хостингу WordPress. Після цього натисніть на опцію phpMyAdmin в розділі «Бази даних».

Примітка: ваш екран може виглядати по-різному, тому що у кожного хостинг-провайдера є своя панель керування. Якщо вам складно знайти посилання phpMyadmin, зверніться в службу підтримки вашого хостингу.

Після запуску phpMyAdmin ви побачите список всіх ваших баз даних. Вам потрібно вибрати базу даних, пов’язану з вашим сайтом WordPress.

Після цього ви побачите список таблиць у вашій базі даних WordPress. Вам потрібно знайти в цьому списку таблицю wp_users і вибрати посилання «Огляд» поруч з нею.
Як змінити пароль, логін чи email до WordPress setbenson
Це покаже вам список всіх користувачів на вашому сайті WordPress. На цій сторінці вам потрібно натиснути на посилання редагування поруч з обліковим записом, чиї дані потрібно змінити.
setbenson Як змінити пароль, логін чи email до WordPress
PhpMyAdmin покаже вам форму з усіма полями інформації про користувача.
Ви можете змінити логін в полі user_login, email – в полі user_email.
Для зміни паролю потрібно видалити значення в поле user_pass і замінити його новим паролем. Під стовпцем функцій виберіть MD5 в спадному меню і натисніть кнопку «Перейти» чи “Виконати”.
setbenson Як змінити пароль, логін чи email до WordPress
Це все, що ви успішно змінили свій пароль WordPress.